Zeka Efsunu Ne İşe Yarar?

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Metin2 oyununda zeka efsunu ne işe yarar derseniz; kesinlikle her karakter için gerekli bir efsun diyemeyiz. Sura, Şaman karakterleri int tabanlı olduğu için zeka efsunu gerekli olacaktır.

İnt: Zeka efsunu gibidir. karakterin becerilerini ve sp oranını arttırmaktadır. Zeka efsunu ile savunma ve saldırınız çok iyi bir şekilde artacaktır. Zeka efsunu da büyü karakterleri yani int statü alanlar için oldukça önemlidir.

Zeka Efsunu Ne işe yarar: İnt karakterler zeka statü olarak int basmaktadır. Buda becerileri arttırmaktadır.

● 1000 vururken zeka efsunu ile beceriniz 1200 vurabilmektedir. En çok Şuralar, şamanlar için önemli bir efsundur.

● Zeka, sura ve şamanlar tarafından tercih edilen eğitime göre çok yönlü bir efsundur. Şamanlarda artılar ve saldırı becerilerinin yükseltilmesinde, kara büyülerde karanlık koruma gibi savunma becerileri yanında diğer tüm saldırı becerilerininin yükseltilmesinde, büyülü silahlarda da tüm saldırı becerilerinin yanında büyülü keskinlik ve büyülü zırh becerilerinin etkilerini yükseltmede kullanılır Metin2 Pvp serverler oyunlarında oldukça sağlam int karakteri yapmanıza yardımcı olacaktır.

Zeka efsunu bazı karakterler için metin2 de oldukça önemlidir. Bu efsun her karakter için önemli olmadığını belirtmek isterim. Zeka dediğimiz efsun aslına bakarsanız int gücünüzü arttıracak bir efsun çeşidir.
 
Üst