ria2 banner

Zehirleme Şansı Efsunu hakkında bilgiler

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Metin2 Zehirleme Şansı Efsunu ne işe yarar ve nasıl bir etki gösterir buna bakalım. Saldırı efsunu olarak bilinen Zehirleme Değişimi Efsunu düz vuruş hızı iyi olan karakterler (Bedensel savaşcı, Bıçakcı ninja) için güzel bir efsundur.

● Düz vuruş ile etkili olabilmektedir. En önemli yanı ise hızlı düz vuruş yapan bedensel savaşcı, bıçakcı ninja, Gibi karakterlerin bu efsunu kullanması gerekmesidir. Diğer karakterlerin saldırı hızı yavaş olduğu için zehirleme işlemi gerçekleşmeyebilir.

● Çalışma mekanizması olarak 2 işlevi vardır. 1.si rakibin hp üretimini tamamen sonlandırır. İkinci ve belki daha etkili olanı ise belli süre aralığı ile rakip yaratık veya oyuncudan %5 hp düşürür.

● Yani vs başında 20k canı olan bir rakip dövüş başlar başlamaz zehirlenmiş olursa 20k başladığı canı anında 1k azalacak. Pot basılma oranlarını da esaplarsak ws nin uzaması sonucu ortalama olarak 20k dan 5k gibi bir can yemiş olacaktır. İşin güzel yanı ise sizin hiç bir şey yapmadan sadece saldırı yapmanız ile olan bir işlem olmasıdır. Pvp serverler için saldırı yapan karakterler de oldukça önemlidir.
 
Üst