ria2 banner

Türkiye'nin en iyi kurgusal wslik pvp serveri.

Oyun Adı
Wslikpvpserver.com
Level Aralığı
98-99
Pvp Zorluk
Herşey Hazır
Oyun Sistemleri
Efsun Botu, Silah Fişi Var
TL Ödülleri
1800
Website
https://wslikpvpserver.com/site
2008'den gelen yazılım tecrübemizi Wslikserver.com olarak bu oyuna aktarmaya karar verdik. Türkiye'deki sürekli kapanan ve sistemsel bozuklukları olan MMORPG seviyesinde ki oyunları analiz ederek düzeltmeler yaptık. Bilgi bankasından oyunumuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz ve canlı destek panelimizden destek isteyebilirsiniz.

Hazır scriptler ile desteklenmiş olan tüm serverlerin aksine özel bir yazılım kullanarak hazırlamış olduğumuz sistemimiz ile her gün düzenlenecek etkinlikler kapsamında oyun bilginiz ile ekonomik verim elde etmenizi sağlıyoruz .

Bireysel Turnuva Ödülleri


1000 ₺'ye varan 4 oyunculu turnuva modları

Hafta içi 20:00 ile 00:00 arasında düzenlenecek Turnuvalar'da katılımlar ep ile olacaktır. Her karakter kendi kategorilerinde ws atacaktır. Günün turnuvaları web site üzerinden duyurulacaktır. Kazanan kullanıcının hesabına maksimum 15 dakika içersinde yansıcaktır.

Turnuvalar 4 Kişilik Oyuncu Grupları Arasında 2 Turnuva Modu Yapılacaktır. Birinci Turnuva Modu 50 ve İkinci Turnuva Modu 100 Ejderha Parası ile giriş yapılacaktır.

Birinci Turnuva Modu Kazanç Miktarı : 500₺ ve 50 EP

İkinci Turnuva Modu Kazanç Miktarı : 1000₺ ve 100 EP

Bireysel turnuvalar ile kolaylıkla ekonomik verim elde edebilirsiniz.

Profesyonel Lonca Turnuvaları


Lonca turnuvası ekip oyunudur, ekibiniz ile kazanç sağlamak için katılımlarınızı bekliyoruz.

Cumartesi ve Pazar günleri aktif olacak lonca turnuvaları için tek yapmanınız gereken turnuvaya kayıt olmak. İlk 3 sıraya giren Loncaya süpriz para ödülleri. Başvuru miktarına göre belirlenecek olan lonca turnuvalarındaki kazanç duyurular kısmından sizler ile paylaşılacaktır.

Lonca turnuvalarında ödül dağıtımı birinci sırada bitiren loncaya %50, ikinci sıraya bitiren lonca %30 ve üçünsü sırada bitiren lonca için %20 olarak belirlenmiştir. Güncel duyurular için takipte kalın.

Oyunumuz Genel Özellikleri


Oyunumuz genel anlamda basit PVP Serverler'in genel yapısının özelliklerine sahip köpeklerde level atlayabilceğiniz ve hemen arkasından tüm silahların olduğu Npclerden silah temin edebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Biyolog görevleri, perfect master ve bir çok özelliği Npcler'den sağlayabilirsiniz. Oyunumuzda abartılmış olan simyalar, kuşak, silah fişleri ve lycan bulunmamaktadır.

Silah dönüşümleri 65 level silahların 80'e dönüştüğü sade bir yapıya sahiptir. İç itemlerinizi kadim efsun nesnesi ile dizerek bir vizyon ile çıktığımız bu yolda siz değerli arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.25.04.2021 Tarihinde Saat : 20:00 Aktif !
 
Üst