Sizce En İyi Pvp Server Oyunu Hangisi?

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Pvp server oyunları son zamanlarda oldukça fazla oyun türü görmektedir. Fakat en çok oynanan ve en sağlam oyun hangisidir bunu sormak lazım.

2021 yılına girerken farklı pvp server oyunlarınında piyasaya girdiğini görmekteyiz. Yakında üst menümüz bu pvp serverler oyunlarını almayacak kadar büyüyecek gibi görünüyor. Fakat Türkiye de bazı şeyler hemen değişmiyor, yada değişecek gibi de görünmüyor. Bizim gözlemlediğimiz 10 yıl önce oynan bir oyunun tekrar oynandığını görmek oldu. 15 yaşında oynadığı bir oyunu 30 yaşına gelen birinin tekrar oynaması bizce büyük bir başarıdır. bu yüzden size metin2 online oyununu anlatmak isterim. İstatistik ve ziyaretci yoğunluğumuzu da göz önüne alarak bu oyunu seçtik. Tabiki sağlam diğer oyunlar da var, Özellikle silkroad online ve knight online oyunlarıda oldukça sağlam. Biz bir tane size seçip anlatalım siz yinede araştırmalarınıza devam edersiniz.

Metin2 neredeyse hepimizin severek oynadığı, en azından hepimizin adını bildiği bir devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyunumuzun konusu dünyanın başına musallat olup hastalık ve bela getiren metin taşları ile birbirine düşman üç krallığın arasındaki çekişme sırasında kullandığınız karakterin kendini güçlendiri kanıtlama çabasıdır. Oyunda bulunan dört karakterden birini seçebilir ve oyun içi eğitim ile karakter başına düşen ikişer farklı beceri setiyle her seferinde farklı tat alabilecek şekilde oynayabilirsiniz. Oyunun bu kadar renkli ve başarılı olması da beraberinde oyuncuların kendi kurduğu yüzlerce pvp serverler in kurulmasını da kaçınılmaz yapmıştır.

Bütün bunları ister resmi serverlerde oynayarak ister ise Metin2 pvp serveler e bir göz atarak ulaşabilirsiniz. Sitemiz iyipvp.com bu oyun kategorisinde oldukça profesyonel bir tanıtım sunmaktadır.
 
Üst