Seytan kulesi nasıl çıkılır ve Azrail kesimi

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Metin2 Şeytan Kulesi çıkma ve azrail kesme rehberi. Seytan kulesine nasıl çıkılır, hangi haritada nerededir? detaylı kılavuz rehberi ve Azrail kesimi hakkında püf noktalar.

metin2 şeytan kulesi azrail


Şeytan kulesine gidiş: Öncelikle vadiye gitmeniz gerekir. Vadinin orta kısmında tapınak bulacaksınız. Tapınağa giriş yapın ve tapınağın orta kısmına ulaşın. Şeytan kulesi girişine gelin ve bekçiyi bulup içeri giriş yapın.

Oyunda şeytan kulesi ve onun son katında bulunan azrail çok önemli bir yer tutmaktadır. Önemli itemlerin çoğu azrailden düşmekle beraber, Kat tırmanırken exp kazanmanızda cabası. 40 üstü level olan bir karakter artık şeytan kulesi katlarını zorlaması gerek diye düşünüyorum. Şimdi sırasıyla azrail nasıl kesilir anlatalım.

Öncelikle bir grup oluşturun, içinde kutsamacı şaman olmasına özen gösterin. Sağlam 4 Savaşcı ve Zehiri güçlü bir okçu ile çıkmanız azraili büyük ihtimalle kesmeniz demektir. Azrail i keserken her boss için yaptığımız taktiği uygulayacağız. Zehirleme ile can basma ihtimalini kaldırıp sıkıştırıp işini bitirmek. Tabi azraili kesmek için şeytan kulesine tırmanmanız gerekmektedir. İtemlerini şeytanlara karşı güçlü ve savunma olarak efsunlarını ayarlayın ve sonradan sıkıntı çekmeyin. Bu ufak önerilerden sonra şeytan kulesine yaklaşalım.

Kule 1. Kat :
Burdaki dayanıklık metnini kesip 2. kata giriş için bekliyceğiz.

Kule 2. Kat:
Burda ilk kattaki normal şeytanların yanı sıra Çirkin şeytanlar da vardır. Biraz güçlü olsalarda rahatca iteminize göre kesebilirsiniz. Bütün slotları bir tane bile kalmadan temizleyim.

Kule 3. Kat :
Burda karşımıza Şeytan Kral Çıkacak. Diğer çirkin şeytanlarında çok olması bu katı biraz zorlaştırmaktadır. Fakat Önce slotları temizleyip sonra şeytan kralı temizlerseniz. Rahatca çıkabilirsiniz. Tüm mobları temizleyin ve üst kat için hazırlanın.

Kule 4. Kat :
Burda doğru metini kesmeniz gerekmektedir. Doğru metini kessmek için önce şeytan metnini kesiyoruz. Koordinatlar alttan size çıkacaktır. Genellikle doğru metin 5. sıradaki koordinattakidir. Kesin. Eğer doğru metini bulamadıysanız hepsini hızlıca kesmelisiniz.

Kule 5. kat :
Hızla tırmandığımız bu katlarda zor bir kata geldik. Burda zamanla yarışacağız. 20 dakıkanız var unutmayınz. Burda çirkin şeytan mobları vardır.Burdaki amacımız bu mobları keserek Kilit açma anahtarını bulmaktır. Anahtarı buldukça direk gidip mühürün üzarine sürükleyip bırakmanız yeterlidir.Mühürleri açtıktan sonra üst kat için hazırlanın.

Kule Kat 6 :
Burda Öüm Metni keseceğiz. Hızlı bir şekilde Bütün metinleri kestikten sonra üst kat için hazır olun.

Kule 7. Kat:
Buradaki amacımız katil metnin kırıp içinden çıkan ''bilinmeyen eski kutu '' yu açıp içinden Zin - Sa gui kalesi haritasını cıkarmaktır. 2 türlü harita wardır biri Sa gui diğeri Zin sa gui. Zin sa gui doğru olan Geçiş anahtarı) haritadır. Cıkarıp sağ tıklayıp 8. kata çıkabilirsiniz...

Kule 8. KAt:
Burda da doğru anahtarı bulacağız. Yine bütün mobları kesiyoruz. Ve kesilen moblardan düşen itemlere dikkat. Çünkü burda anahtar bulmamız gereklidir. Mobları öldürün ve "Zin-Bong-In" Anahtarını bulun yine her zmanki gibi sahte anahtarlar mevcut siz doğru anahtarı bulmaya çalışın. Bu katta Ölümsüz hayaletler vardır bunları kesmede özncelik vermeniz daha uygundur.

FİNAL Kat 9 Azrail Hoşgeldin

Azrail ile final savasına hazır olun.Azraili arayın ve ataklarınızı sadece onun üstüne yoğunlaştırın.

BU katta da 7. katta uygulamiş oldugunuz taktigi uygularsanız yani azrail i diger slotlardan ayirip yanlız bıraktıktan sonra keserseniz işiniz çok kolaylaşacaktır.

9. kat Notları : Azrail diger bosslar gibi sadece 1 defa zehirlenebiliyor bu nedenle azrail i diger slotlardan ayırırken üzerinizde ki zehirlemeli itemları cıkarmanız gerekmektedir Yoksa azrail i kesme şansınızı kendi ellerinizle yok etmiş olursunuz.
Dönüşecek olan arkadaşlarınızın kesinlikle +75 olması gerekmektedir aksi taktirde Azrail Sizlere Sandık vermeyecektir.
Dönüşecek kişilerin Dönüşüm becerilerinin PMaster olması ve üzerlerinde bulunacak itemların bonusları arasında "Ölümsüzlere karşı güçlü", "sersemletme" ve "zehirleme" bonuslarının bulunması gerekmektedir.
 
Üst