Şeytan Boynuzu Zırh üretimi nasıl yapılır?

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Şeytan Boynuzu nasıl elde edilir veya nereden düşer? Metin2 Şeytan Boynuzu Zırh yapımı nasıl olur. Şeytan Boynuzu Zırh üretirken sizden neler istenir.

metin2 şeytan boynuzu zırh pvp serverler


Önemli Özellikleri: 320 defans verir, % olarak hp yi arttırır, Büyüye karşı dayanıklık verir. Sabit efsunlardır. Artı olarak 3 soket yeri vardır.

Nereden düşer - çıkar

Karanlığın Sandığından çıkma ihtimali vardır.

Yaratıklar: General Kappa,Kemik Surat,Triton,General Istakoz,Kızıl Reis,Rakshasa,Kral Vobba,Gargoyle,Zalim Kemik Surat,Zalim Kızıl Reis,Lemur Prensi,Lemur Muhafızı gibi yaratıklardan bu sandık düşmektedir.

Nasıl yapılır 2 yolu vardır.

Jae-Seon Kim e +5 ve üzeri Siyah Çelik Zırh, 10 adet Mavi Ejderha Çeliği, 10 adet Eflatun Kumaş, 10 adet Antika Apolet ve 100.000 yang verdiğinizde, size 1 adet Şeytan Boynuzu Zırh üretebilir. Başarısız olma ihtimali vardır. Başarılı olunca efsun ve taşlar silinir.

Amiral Angmur a +9Siyah Çelik Zırh,3 adet Eskrim Broşürü,100 adet Enerji Parçası,2 adet Kutsama Kağıdı ve 5.000.000 Yang verdiğinizde size bir adet Şeytan Boynuzu Zırh üretir. Not:Bu işlem %100 başarı ile sonuçlanır,zırhın taşları ve bonusları silinmez.
 
Üst