ria2 banner

Sarı kaplan hayaleti nerden çıkar ve ne düşürür?

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Metin2 Sarı kaplan hayaleti boss patronundan hangi itemler düşer. Sarı kaplan hayaleti sandığı içinden çıkan itemler ve eşyalar nelerdir? Sarı kaplan hayaleti nerede çıkar?

Metin2 Sarı Kaplan Hayaleti


Boss patronlar değerli eşyalar taşımaktadır. Bu bossları keserek oyunda değerli eşyalara ulaşabileceksiniz. Metin2 de boss sandıkları oldukça iyi eşya ve itemler vermektedir. Bu boss hakkında bilgileri Sarı Kaplan Hayaleti nerden çıkar ve ne düşürür konumuza bakarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

75 Lvl bir Patron boss ile karşı karşıyasınız. Boss kesmek için dönüşüm önemli olsada delici vuruş ve kritik ile yaratıklara karşı güçlü olma bir o kadar önemlidir.

Metin2 de Tapınakçı bir boss Sarı Kaplan Hayaleti ile karşı karşıyayız. Bu boss patron oldukça sevimli bir görünüşü bulunmakla birlikte devamlı gülen bir suratı dikkatimizi çekti. Bu patronunda önemli yanı kesildiğinde bize sandık vermesidir. Bu sandıktan değerli eşyalar çıktığı için Sarı Kaplan Hayaleti boss patronu bizim işimize gelmektedir.

Metin2 Sarı kaplan hayaleti Sandığı ve içindekiler;

Silah: Yıldırım Kuşu Çan, Ejderha Bıçağı, Cennet Kuşu Yelpaze, Hortlak Dişi Kılıcı, Sarı Ejderha Yayı, Partizan, Muharebe Kılıcı

Zırh: Ejderha Tanrısı Zırh, Küpe Çiceği Takım, Soylu Kadın Elbisesi, Ruh Plaka Zırh

Takı: Mor Yakut Kolye, Ametist Küpe, Mor Yakut Bilezik

Diğer: Kan Hapı, Tanrıçanın Gözyaşı, Gözlem Bandı, Kutsama Kağıdı, Tecrübe Yüzüğü( 1 saat), Hırsızın Eldiveni(2 saat), Cesaret Pelerini(20adet), Yeşil İksir(30 adet)

Sarı Kaplan Hayaleti Nerede Çıkar

Hwang Tapınağı
: Vadiden tapınağa ulaşabilirsiniz. Şeytan kulesine giderken tapınağın odalarına bakarak gidin fakat genelde boss ortada bulunan adada ağaç kaplumbağaları ile birlikte dir. Sarı kaplanı pvp serverler de oyun indirerek deneyebilirsiniz. Metin2 pvp serverler bu iş için oldukça ideal.

Metin2 oyununda boss kesmek oldukça önemlidir. Bu bosslar değerli itemler vermektedir. Metin2 pvp serverler oyunlarında da hep bu boss patronların peşinde kasılmasınızı öneririm.
 
Üst