SaltanatMT2 Wslik Editsiz Kalıcı Server

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Oyun Adı
SaltanatMT2
Level Aralığı
1-105
Pvp Zorluk
Wslik Pvp
Oyun Sistemleri
Simya Sistemi, Zindanlar Sistemi, Kuşak Sistemi, Efsun Botu, Farmlık Haritalar, Lycan Karakteri, Betalar Aktif, Silah Fişi Var
TL Ödülleri
Ödüller Var
Website
https://www.saltanatmt2.com.tr/
SaltanatMT2 uzun yıllardır hizmet veren ender metin2 pvp server oyunlarından biridir. Oyunun kalıcı olmasının en önemli sebepleri başında sağlam alt yapı ve sağlam teknik ekip olması.

EXP oranı %900
Yang oranı: %200
Oyunumuzda kasılmak ve item düşürmek kolay. Eğlenceli bir ortam olması için hemen arkadaşlar edinmeye çalış.
Eşsiz bir metin2 pvp server deneyimi yaşamak için kesinlikle oyunumuza hemen girip kayıt olup, indirme işlemini başlatın.
Metin2 pvp server oynayacaksanız kesinlikle Saltanatı denemelisiniz.
Saltanat metin2 pvp serverler

Metin2 pvp serverimiz uzun yıllardır açıktır arkadaşlar. Bir çok yenilik barındırmaktayız. Kesinlikle serverimizi görmelisiniz.
Depodan ticaret çantasına item koymaya çalışırken envantere gelmeme sorunu giderildi envantere gelmeyen itemler nesne market deposuna eklendi.
Saltanat mt2

Savaş için optimizasyon çalışması yapılmıştır oyunu güncellemeyi unutmayınız. Performans modunu açınız isimleri de kapatınız. Karakter atıp oyuna yeniden giriniz.
Minator Kral uyandı. Üç Kadim İmparatorluğun lanetli adada Minator Kral’ın savaşçıları ile mücadele vermesi gerek. Bu mücadelede elde edeceğiniz başarılar sizleri güçlendirecek ve sonunda Minator Kral için savaşabileceksiniz. Ejderha Lordundan çaldığı bir çok hediye sizi bekliyor olacak.
 
Üst