Pvp Server oyununuza nasıl oyuncu çekilir

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Bu yazımızda pvp serveriniz varsa ve çok sayıda online oyuncu arıyorsanız neler yapabiliriz bakacağız. Arama sayfamızdan bu tür konular ve reklam ile user çekme işlemleri başlıklarımıza bakmanızı tavsiye ederiz.

metin2 pvp serverlere oyuncu çekme


Pvp server kuranların büyük sorunlarından biride user dır. Fakat user çekmeden sağlam bir server kurduğunuzdan emin olun.

Metin2 pvp serverlerınıza oyuncu çekebilmenin en iyi ve kesin yolu sağlam bir reklam projesi olmasıdır.Örnekle açıklarsak pvp serverınızdaki ilk oyunculara pvp serverınıza belli bir miktar oyuncu getirip oyuncuları bir loncada toplamasını isteyebilirsiniz.Bu sayede gelen oyuncuları kontrol edebilir.Sizin yerinize reklam yapan kişinin doğru söyleyip söylemediğine bakabilirsiniz.

Eğer doğru söylüyorsa bu kişiye ufak ödüller vermeniz bu oyuncuyu pvp serverınıza daha çok bağlayacaktır.Diğer bir yöntem de ilk en yüksek seviyeye ulaşan kişiye geçici süre gmlik verilmesidir.Bu sayede gm olmak için yarışacak kişiler pvp serverınıza akın edecektir

Pvp serverınız dolu görünür ve gelen oyuncu serverınızdan çıkmaz.Diğer bir yöntem de bizim gibi reklam sitelerine reklam vermektir.En az uğraştırıcı olanı da budur.

O yüzden reklam işini bizim gibi profesyonellere bırakın.Reklamınızı bize verin gerisini düşünmeyin.Tabi pvp serverınızı etkileyici bir hale getirmek size kalmıştır.Biz pvp serverınızı başka kullanıcıları dağıtırız.Elinizde tutmak sizin yeteneklerinizden ileri gelir.

Maddeler Halinde Neler Yapılmalı Kısaca
1. Oyun sunucunuz ve dosyalarınız sağlam olmalı ve denetlenmeli

2. Oyun yöneticileriniz oyun ile ilgili olmalı ve oyundan anlamalı

3. Sunucunuzu barındırdığınız yerde saldırılar için tüm önlemler alınmalı.

4. Reklamlar için ciddi bir bütce ayrılmalı ki geri dönüşü olsun.
 
Üst