Metin2 pvp server oyunları en iyi nasıl yönetilir

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Metin2 pvp server oyununuz varsa ve en iyi şekilde nasıl yönetilir. bilmiyorsanız size fikir verecek pvp server yönetimi bilgileri.

metin2 pvp serverler pvpserverci.com


Metin2 oyunun da pvp server kurmayı düşünüyorsanız. Sağlam bir ekip yada bilgiye ihtiyacınız olacaktır. Sadece oyun değil. Sunucu bilgileri, Dosya kodlama bilgileri de oldukça önemli bir konudur. Metin2 pvp oyunları devamlı gözetim ve destek ister. Bu yüzden hem oyunda olmanız gerekir. Hem site ve sosyal alanda olmanız gerekir. Hemde tanıtım yaparak devamlı olarak serverinize oyuncu akışı yapmanız gerekmektedir.

Pvp serverler de en iyi yönetim için maddeler;

1- Kesinlikle oyun dosyaları nasıl editlenir. Açıklar nasıl kapatılır tam anlamıyla öğrenmeniz gerekmektedir.

2- 2-3 ay metin2 pvp server oyununuzdan çok bir şey beklemeden, bıkmadan sabırla oyunu ayakta tutup devamlı olarak oyuncu gelmesini sağlayın. Her söylenene bakmayın. Oyun formatınız neyse bozmayın.

3- Metin2 pvp serverinizi tanıtım sitelerinde reklam alarak en üstlerde olmasını sağlayın. Pvp serverler, pvp serverlar, metin2 pvp serverler gibi kelimeleri google da aratın ve çıkan tanıtım sitelerinden reklam almaya çalışın.

4- Gm kodlarını çok iyi bilmeniz gerekmektedir. pvpserverlar.biz size bu kodları devamlı olarak verebilmekte ve eksiksiz olarak sunmaktadır.

5- Sunucu bakım ve açık kapatma. Aslında bu en önemli konudur. Sunucunuzu bütün açıklara kapatmanız gerekmektedir. Linux forumları ve sunucu paneliniz neyse onun forumlarını devamlı olarak takip edin ki açık kalmasın.

6- Sunucunuz kendinize ait olsun. Bilişim firmalarının verdiği sunuculara devamlı olarak müdahale edemezsiniz. Bu yüzden eliniz altında kendi sunucunuz yani tüm özelliklerine ulaşabileceğiniz bir kiralık sunucunuz olsun.

7- Oyun içi destek ve marketiniz. Basit ve güvenilir olsun. Sitenizde ve destek market panelinizde en ufak açık olmaması gerekmektedir.

Bu 7 maddeyi eksiksiz yaptığınızda sağlam bir sunucu yönetimi elde edersiniz. Metin2 pvp serverler de başarılı olmak için en iyi yöntem bilgili ve sermayeniizn 2 3 ay dayanabilmesidir.
 
Üst