Metin2 Pvp Server Açmak İçin Gerekli olanlar nelerdir?

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Metin2 pvp server oyunu açmak istiyorsanız. Ve profesyonel bir çalışma yapayım diyorsanız. Bu metin2 pvp server kurma yazısını kesinlikle okumalısınız.

metin2 pvp serverler kurulum


Metin2 pvp serverler oyunları son günlerde oldukça popüler bir yapıda artış sergilemektedir. Çok sayıda online sayısı olması ve oyunun fanatiklerinin gün içinde saatleri bulan online durumu oyunun kalitesini ortaya koymaktadır.

Bir oyunda eğlence varsa ve oyun ortamında sıkı dostluklar kurulabiliyorsa zaten burdan iyi bir oyun olduğu anlaşılmaktadır. Fakat artık oyunların yıllar süren çilesini çekmek istemeyen bir grup var oda Pvp Serverler grubu.Bunu sebeb olarak doğurarak metin2 oyunlarında pvp sunucuları ortaya çıkmaktadır.

Metin2 Pvp sunucu oyunları ana oyuna nispeten çok daha kolay ve daha hızlı istenilen yere ulaşmak mümkün haldedir.Oyun kolay itemlere ve seviyelere ulaşmak kolay olduğu için sonuç olarak metin2 pvp serverlar oyunlarıda buna paralel olarak iyi yerlere gelebilmektedir..Amaç karakter geliştirme olsada aslında oyuncunun oyunu oynarken zevk alması,eğlenceli vakit geçirmesidir.Ana oyunda ki gibi oyun çok fazla zaman ve para istiyorsa bu oyun artık oyunluktan çıkmış azap olmaya başlamıştır.

Metin2 Pvp Server Oyunları Neden Açılmaktadır ?
Bir pvp sunucu oyunu açmak dışardan görüldüğü gibi kolay değildir.Emek ister devamlı takip ve iyi bir kodlama bilgisi ister.Metin2 sunucusu açmak ücretli bir aşamadır bu yüzden yaş sınırız bir baraja takılabilir buda +18 olmalıdır yaş konusu sıkıntı değil diyorsanız geriye kalan işlemler için server açmanız konusunda yardımcı olacak firmalar bulunmaktadır. Pvp serverinizi kesinlikle oyuncuları düşünerek açmalısınız. Bu yüzdende iyi bir oyun bilgisine sahip olmalısınız.Yoksa açtığınız pvp server kısa süre içerisinde kapanırsa harcadığınız emek boşa gider ve giden parada ayrı bir üzüntüdür. Çok farklı etmenleri olduğu çok sayıda çalışana ihtiyac duyacağınızı belirtmeliyiz.

Metin2 Pvp Server Açmak İçin

1. Kesinlikle belirli bir miktarda paranız olmalıdır. Buda iyi bir sunucu ve iyi bir oyun paketi almanıza yetecek kadar olmalıdır.
2. Oyun da kesinlikle açık ve hile bulundurmamalısınız ki oyundakiler derhal kaçmasın
3. Oyun bilginiz tam olmalıdır. Oyun içi bilgi desteği devamlı sağlamalısınız
4. Sabırlı olup reklam vermeye devam edin. Bunun içinde para gerekebilir. ( facebook yalancılarına dikkat edin)
5. Çalışan bir kadro yaratın. en az 3 kişilik. Biri internet ve sunucu işlerinden anlasın diğer ikisi oyun ve kodlarından.

Bu şekilde bir çalışma yaparsanız illaki iyi bir yerlere gelebilirsiniz. Bunları takip etmek için kesinlikle rakiplerinizi takip edin. Profesyonel bir tanıtımcı olan pvpserverci.com den rakiplerinizi inceleyebilirsiniz.
 
Üst