ria2 banner

MarkMt2 1-99 Orta Emek Server

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Oyun Adı
MarkMt2
Level Aralığı
1-99
Pvp Zorluk
Orta Zor
Oyun Sistemleri
Simya Sistemi, Zindanlar Sistemi, Kuşak Sistemi, Efsun Botu, Farmlık Haritalar, Lycan Karakteri, Eski Tip Metin2
TL Ödülleri
8000 TL ödüllü yarışmalar
Website
https://www.markmt2.com/sv2/
MarkMt2 8000 TL ödüllü yarışmaları ile açıldı. +10000 online sayısına ulaşan MarkMt2 emin adımlar ile yükselmeye devam ediyor. Lonca turnuvaları, Ws turnuvaları, Gemi savaşları gibi bir çok etkinlik bulabilirsiniz.
MarkMt2 Orta emek pvp serverler


VS TURNUVALARI
VS Turnuvaları, SADO45 Oyun Yönetiminin, oyunun gidişatı ve oyuncuların tarih talepleri doğrultusunda belirli TL miktarlarıyla gerçekleşmektedir. Bu zamana kadar 100 bin TL üzerinde ödül dağıtılmıştır.
LONCA TURNUVALARI
Lonca Turnuvaları, SADO45 Oyun Yönetiminin, oyunun gidişatı ve oyuncuların tarih talepleri doğrultusunda belirli TL miktarlarıyla gerçekleşmektedir. Bu zamana kadar 100 bin TL üzerinde ödül dağıtılmıştır.
GEMİ TURNUVALARI
Gemi Savaşlarında her hafta herkes tek başına olacak! Burada aynı loncada ya da aynı grupta olmanızın hiçbir özelliği yok. Burada teksiniz! Her hafta düzenli olarak yapılacak ve EP ödülü verilecektir.
Jotun Thrym Savasları
Her gün saat 22:00'da Ronark Bölgesinde çıkan Jotun Thrym, loncalar arasında en yüksek hasara ulasan loncaya ödüller verecek. Burası korkakların ve örgütsüzlerin yeri değil!

markmt2 oyun indir efsun özellikleri


MarkMt2 Orta Emek Server Genel Özellikleri

Silah Evrim
: Belirli kosullar neticesinde silahlarinizin hem gücünü yükseltin, hem rengini degistirin. 5 Farkli evrim mevcuttur. Her evrim farkli renk verir. Evrim derecenize bagli olarak Saldiri Degeri kazanirsiniz.
Derece Sistemi : Derece sistemi ile birlikte artik derece daha nitelikli bir hale gelecek. 30 bin derece puanina ulasin hem +2000 HP kazanin hem renginiz degissin.
Silah Fisi : Silah Fisleri kostum olarak tasarlanmıstır. Bu fisler oyun içerisinde oyunculara sunulabilir yada Nesne Market ürünü olarakta satılabilir.
Uzaktan Biyolog : Sistem hangi haritada olursanız olun biyologlarınızı modern ve otomatik bir sekilde vermenizi saglar. Beranin Kalbi isimli nesne ile gorevin suresini kaldirabilir, Arastirma Ozutu isimli nesne ile urunun gecme sansini yukseltebilirsiniz.
Uzaktan Npc : Nerede olursaniz olun artik markete ugramaya gerek yok, bulundugunuz yerden urun satin alin.
Uzaktan Nesne Arama: Nesne arama sistemiyle pazarları tek tek gezmeyi unutun. Nesneyi arayın, o size aradiginiz seyin nerde oldugunu soylesin.
Seytan Kulesi: 61 Lvl üstü karakterler 50M Yang ile 2. katda baslar. Kule Mühür Katında Slotlar Kaldırıldı yerine 3 dakika arayla gelecek metinler eklendi. Katil metni katında 150 adet metin kesilebilir.
Alana Geri Dönüs: Seytan Kulesi, Seytan Katakombu, Ejderha Odasi hangi "dungeon" alaninda olursanız olun, artık oyundan attıgında geri dönebileceksiniz.
Boss Bilgileri : Bossların nerede oldugunu, ne zaman cikagini aninda ogrenebilirsiniz.
Sandık Aynası: Sandiga sag tikladiginizda icinden cikabilecek itemleri gorebilirsiniz.
Kazanılabilicek Esyalar: Canavalardan ya da metinlerden dusebilecek itemleri gorebirsin.
Bk Envanteri: Envanter sistemini duzenlemek adina Taslari, BK'lari ve +Basma itemlerini K tusuna koyduk. K Tusu ile acilabilir.
Toplu Bk Okuma: Modern bir ekran, kolay ve hizli islemler icin BK okuma sistemi sizlerle.
Toplu Ruh Tası Okuma: Modern bir ekran, kolay ve hizli islemler icin RuhTasi okuma sistemi sizlerle. Ruh tasi okurken dereceniz düsmez!
Yeni Binek Sistemi: Yeni güçlü binek sistemi, seyis'den ücretsiz aldığınız madalyonlar ile kullanılmaktadır. Binekler yanınızdayken özellik vermektedir. Bir çok farklı binek sertifikası mevcuttur, bu sertifikalar bineklerinizin görünümünü değiştirir.
Hızlı İtem Silme: Tek tek item silmek yerine toplu bir sekilde silebilirsiniz.
Buffi Sistemi: Buffi Saman çagırıldıktan itibaren size buff verecektir. Kutsama, Ejderha Yardimi ve Yansitma.
Kostüm Parlatma: Kostumunuzu parlatin, ozgunlugunuz çogalsin.
Ticaret ve Pazar Geçmisi: Ticaret ve pazar gecmisleriyle ticaretinize hakim olun.
Kadim Efsun: - İtemlerinize belirlediginiz efsunları getirmenizi saglar! - Ortalamalı ve Beceri Efsunlu silahlarda kullanılamaz.

Metin2 pvp serverler için en güzel editlenmiş ve hazırlanmış serverdir.
 
Üst