Kraliçe Örümcek Patronundan düşen itemler ve sandık

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Metin2 de Kraliçe Örümcek Sandığı içinden hangi itemler ve hangi eşyalar düşmektedir. Kraliçe Örümcek sandığı düşürerek oyunda yang zengini nasıl oluruz

Kraliçe Örümcek Metin2 pvp serveler pvpserverci.com


Örümcek zindanının güçlü boss patronu artık size öldüğünde bir sandık verebilir. Bu sandık içinden çok değerli itemler ve eşyalar elde edebilirsiniz. bunun için Kraliçe Örümcek Patronu konusuna bakmanızı tavsiye ederim. Şimdi Örümcekten neler çıkmakta bakalım;

Kraliçe Örümcek Sandığı içinden çıkanlar

Silahlar: Su Perisi Kılıcı, Elektromanyetik Pala, Muharebe Kılıcı

Zırhlar: Ejderha Tanrısı Zırh, Küpe Çiceği Takım, Soylu Kadın Elbisesi, Ruh Plaka Zırh

Takılar: Cennetin Gözü Kolye, Cennetin Gözü Küpe, Cennetin Gözü Bilezik

Diğer eşyalar: Kan Hapı, Tanrıçanın Gözyaşı, Gözlem Bandı, Kutsama Kağıdı, Tecrübe Yüzüğü( 1 saat), Hırsızın Eldiveni(2 saat), Cesaret Pelerini(20adet), Yeşil İksir(15 adet)

Sandık için örümcek zindanına gidin. Örümcek zindanı sonuna giderek patronu bulabilirsiniz. Kesebildiğinizde yukarıda ki eşyaları düşürecektir.

Ticaret ile Yang Kazanma: Burdan düşen itemleri ve eşyaları pazar kurup satabilirsiniz. Örümcek patronu kesmek için devamlı olarak ch kanal değiştirin.

Metin2 ve metin2 pvp serverler oyunlarında en çok kasılan yerde Örümcek zindanında bu boss değerli itemler bırakmaktadır. Kasılmak için en güzel yerdir.
 
Üst