En sağlam pvp server oyunu hangisidir?

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Pvp server oyunları gün geçtikçe daha da fazla popüler olmaya başlamış ve insanların daha da ilgisini çekmeyi başarmıştır. Hal böyle olunca da bir sürü yeni ve sağlam pvp serverlar ortaya çıkmış ve bu pvp server oyunları bir çok oyuncuya hitap etmiş ve kendine çekmiştir.

pvp server oyunları


Metin2 oyununun ücretsiz reklamını yapan Metin2 pvp serverlar, Türkiye’de oyuncu bakımından hakkı yenmeyecek kadar büyük bir kitleye hitap etmektedir.. Diğer yandan da metin 2 den sonra en çok oynanan ve bilinen oyunlardan Silkroad Private ve Knight online oyunlarının pvp serverları da Metin2 pvp serverları ile rekabet halini almıştır. Bu adı geçen üç oyunun da oldukça büyük bir kitlesi ve hayranları bulunmaktadır.

Hepimizin yıllarda adını duymuş ve bilmeyeni olmayan Metin 2 oyunu hala popülerliğini korumakta olan bir online oyun olmuştur. Aslen Kore’de çıkmış olan oyun, ertesi sene de Almanya’da almanca dili ile sunulmuştur. Daha sonra oyun çok sevilince tüm dünyaya yayılmış ve oyunun asıl serverları yetersiz gelmeye başlamıştır. Bu nedenle de kullanıcılar kendileri özel olarak sunucular açmış ve kendi metin 2 pvp serverlarını kurmuşlardır. Günümüzde de hala çok bilinen ve sürekli oyuncuları olan metin2 pvp serverları bulunmaktadır.

Metin2 pvp serverlar, asıl, resmi servera göre biraz daha farklı işleyişe ve özelliklere sahiptir. Pvp serverlarda karakteriniz daha hızlı yükselir ve daha fazla özeliklerle oyuna başlama imkanına sahip olursunuz.. Örnek verecek olursak, bir karakterinizde sonradan kendiniz sahip olmanız gereken iksirleri, pvp serverlarda daha önceden bulunur ve daha kolay level kasmanıza yardımcı olur. Bu sayede resmi servera göre çok daha hızlı level kasıp, karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Pvp serverler olarak en yeni ve en sağlam listeyi bulmak istiyorsanız aklınıza sadece tek bir site gelmeli. https://pvpserverci.com/ adresine giderek en popüler oyunların, en iyi pvp serverlarına erişebilir ve oyunların tadını çıkarabilirsiniz. Pvp oyunları sitesi olarak heyecan arayanlar pc başında eğlenceli vakit geçireceklere oyun olarak metin2 silkroad ve knight online kategorilerini önermekteyiz. Sağlam bir oyuncu olmak için rehberlerimiz mevcuttur. Size en içten dileklerimiz ile iyi oyunlar dileriz.
 
Üst