Emek mi Wslik Mi Daha zevkli? Metin2 Pvp Serverler

pvpserverci

Administrator
Yönetici
Metin2 pvp oyunları kendi içinde de ayrı ayrı kategorilere ayrılmaktadır. Bu kategoriler oyunun kolaylık derecesine göredir.

Wslik Serverlar
Emek Serverlar
Editsiz Serverlar
Editli Serverlar
Gm Serverlar

Asıl sorumuz ise wslik mi emek mi durumuna da söyle cevap verelim;

● Metin2 oyunu gerçek zamanlı olduğu için oyunda geçirilen süreye göre karakterinizi geliştirebilirsiniz. Emek pvp serverler özellikle oldukça zor bir gelişim sürecine sahiptir. Emek server de eşyaları ve itemleri de bulmak oldukça zordur. Sağlam bir oyuncu iseniz ve zamanım çok diyorsanız emek server size göre olabilir.

● Wslik pvp server oyunlarında durum tam tersi. Burda oyuncular genellikle yüksek level karakter ile başlar ve itemleri eşyaları bulması o kadar zor değildir. Bu oyun serveri türünde genel olarak 1-1 savaşlar yapılması amaçlanmıştır. Efsunlar ve bu gibi değişkenleri ayarlamak kalır sadece size. Diğer yandan emek serverlere göre o kadar eğlenceli değildir. Çünkü hiç görev yapma ihtiyacı duymazsınız. Yalnız adam işi biraz.

● Bizim tercihimiz emek metin2 pvp serverler dir. Çünkü bir insan verdiği emeğe hep saygı gösterir. Bu emeği ile övünmek ve gösterişte bulunmak hoşuna gider.
 
Üst