EiasMt2 Nostaljik ve Kalıcı Kaliteli Pvp Server

bagriefe

Çaylak
Oyun Adı
EiasMt2
Level Aralığı
1-105
Pvp Zorluk
Aşırı Zor
Oyun Sistemleri
Betalar Aktif
Website
https://www.eiasmt2.tk
Merhaba, Sevgili Oyuncular
EiasMt2 oyunu zamanın yeni serveri olup, yüksek Online hedefi ile Aktif alanında benzersiz ve kusursuz bir oyundur. 1-105 Level aralığıyla oluşturduğumuz kendine özgü kusursuz alt yapısıyla belirli bir kitleye sahiptir.

Sezon hikayesiyle siz değerli oyuncuların emeklerini ve zamanlarını boşa çıkarmıyoruz. Tamamen kurumsal bir kimliğe ve yönetime sahip olan oyunumuzunda oyuncuların emekleri bizler için çok önemli. Buna en büyük kanıt şirketimiz bünyesinde bulunan tüm oyunların uzun süredir sorunsuz online kalmasıdır.

EiasMt2 oyunumuzda güzel seviyeli bir ortamla tanışacağınızdan ve özlediğiniz Mt2 günlerine döneceğinizden eminiz. Sizler için hazırladığımız bu oyunda sizin tüm taleplerinizi yerine getirmeye çalıştık. Şirket politikamız oyunlarımızı daha sonraki yıllara taşımak ve 1 oyuncu kalsa dahi kapatmamaktır. Tüm alışverişleriniz yasal mevzuatlara uygun lisanslı ve güvenli ödeme sistemleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Oyunlarımızın barındığı yüksek performanslı sunuculardan tutun web sitelerimizde kullanılan programlama dillerine kadar herşey üst düzey ve son teknolojidir.
 

Ekli dosyalar

Üst