ria2 banner

🗣 ✮✮✮ 🥇𝓑𝓘̇𝓡 𝓜𝓐𝓡𝓐𝓣𝓞𝓝 𝓑𝓐𝓢̧𝓛𝓘𝓨𝓞𝓡🥇 .✮✮✮【𝐋𝐨𝐒𝐘𝐨𝐍𝟐 𝐇𝐨𝐒̧ 𝐆𝐞𝐥𝐝𝐢𝐧𝐢𝐳】✮💥✮【 𝟓𝟓-𝟏𝟐𝟎 】✮💥✮ 【𝓕𝓐𝓡𝓜 𝓢𝓔𝓡𝓥𝓔𝓡】 🎮✮✮✮

Oyun Adı
LoSYoN2
Level Aralığı
55-120
Pvp Zorluk
Herşey Hazır
Oyun Sistemleri
Simya Sistemi, Zindanlar Sistemi, Kuşak Sistemi, Efsun Botu, Farmlık Haritalar, Lycan Karakteri, Betalar Aktif, Silah Fişi Var
TL Ödülleri
4000
Website
https://losyon2.com/site


【LoSYoN2 Pvp Serverımızın Tanıtım Konusuna Hoşgeldiniz.

✮ Editsiz Server'da Farm yaparak Destan Yazmaya Hazırmısın.?


Pvp Diğer Serverlerden Ayıran Farklar Neler

Size LoSYoN2 'den biraz bahsedelim. Kadromuz 10 yıllık profesyonel ve oyuncularını hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmayacak bir ekipten oluşmaktadır. İlk ve tek önceliğimiz yenilik ve oyuncularımızın refahıdır. Bizi diğer oyun sunucularından ayıran özelliğimiz, başka hiç bir oyun sunucusunda olmayan onlarca yenilik. ve Sorunları Anında Çöze Bildiğimiz Kısaca açıklamamız gerekirse asıl amacımız oyuncularımızın oyunumuzu sıkılmadan, uzun soluklu bir şekilde oynayabilmesidir.

LoSYoN2 Farm Server'ı

Biz, LoSYoN2 Yetkilileri olarak oyuncularımızın istekleri doğrultusunda hem eskiyi hatırlatacak, hemde yeniyi tazeleyecek bir yapıda olan LoSYoN2 Farmlık Serverımizin kaplıarını siz değerli oyuncularımıza Açtık. Özelliklere geçmeden önce şunu belirtmek isteriz ki, biz, profesyonel bir kadro ile yıllardır yapmadığımız gibi, şimdi de LoSYoN2 Farmlık Serverında hiç bir oyuncumuzu hayal kırıklığına uğratmayacağız, emeklerini boşa çıkarmayacağız. Gün geçtikçe önceden planlanmış yenilikleri test sunucumuzda test ettikten sonra hatasız bir şekilde oyuna aktaracağız ve böylelikle çok uzun soluklu ve sıkılmayacağınız bir maraton başlıyor.


Başlangıç seviyesi : 55
95K Başlangıç hasarı ile başlarsınız.
4 Saat oyun süreli şebnemler ve sınırsız ejderha tanrıları başlangıçta verilir.
80 PvM Diğer Dünya & Mavi Kostümleri süresiz olarak verilir.
Başlangıçta silah ortalamanız 60, eşyalarınız efsunludur.
Exp ve Yang Drobu Sabit %750 olarak ayarlandı.
Sana Hitap Eden Bir Server Kurdum. Ama Sen Hala Neden Yoksun.?

LoSYoN2 Pvp Serverı Seni Ve Diğer Arkadaşlarını Bekliyor. Ama Sen Hala İndirip Oyunda. Karakterini Dahi Oluşturmamışsın. Bu Şekilde Server'da Destan Yazmaya Nasıl Hazır Olacaksın Ki. E Hadi Ozaman Bian Önce Kayıt Oluştur Oyunu Sende İndir Diğer Oyuncular'dan Farkını Göstermelisin LoSYoN2'de
Önerim Sizlere
Server'da User Sayısı Sana Azmı Geldi.?
Peki Sende Biraz Diğer İnsanlar Gibi Sabırlı Ol Ve Oynamaya Devam Et Senin Yaptığın Gibi Diğer Oyuncular'da Sabır İle Oynamaya Devam Eder İse İstediğiniz Hedef Kitleye Ulaşım Sağlamış Olacağız.
UNUTMA SABIRLI OL
OYNAMAYA DEVAM..!!


 
Üst