ria2 banner

Bedensel savaşcının artıları ve eksileri nelerdir?

pvpserverci

Administrator
Yönetici
İyi Yanları ve Kötü yanları ile bedensel savaşçı nasıl bir karakterdir? Bedensel savaşcı pvp serverler oyunlarında en iyisimi. Pvp server de iyi bir bedensel savaşcı olmak için ne yapmak gerekir.

Metin2 Bedensel Savaşçı pvp serverler


Metin2 pvp serverler de en çok tercih edilen bir karakter olan bedensel savaşcılar wslik bir durumda ne kadar iyi olabilir. yada bedensel savaşcıyı en iyi yapacak özellikler nelerdir. Bu sorular ışığında maddeler halinde iyi bir bedensek savaşcıyı açıklamaya çalışalım.

1- Bedensel savaşçı artıları;

Saldırı hızını arttırabilmesi
Saldırı değerini arttırabilmesi
Saldırı değeri ile birlikte skillerinde hatrı sayılır bir şekilde artması
Bu şekilde incelediğimizde savunmayı 2. plana atan bir karakter karşımıza çıkıyor. Bu kapatılamaz bir açık olduğu için savuşturma yani dex yüksek olması gerekir. Saldırı hızı çok yüksek ve yarı insan ile delici kritik efsunları en max değer de tutarsak karşı rakibe 2 yada 3 skille işi bitirmemizde bir engel kalmıyor.

2- Bedensel savaşçı eksileri

Savunmaya dönük bir artısı olmaması
Büyü savunması düşük olduğu için güçlü bedenin ruh vuruşu kritikle tek atabilir. Şuraları söylemiyorum bile
Her karaktere karşı savunma çok maliyetli olması
Bu durumda artı ve eksileri ile karşımıza orta halli bir hızlı öfkeli fakat zayıf bir karakter çıkıyor. Pvp server oyununda sağlam olup ayakta kalma buna eş değerde bir saldırı yapma en önemli bir noktada buluşturuyor bizi.
 
Üst