pvpserverci
Tepkime puanı
9
Ratings Received
3

Admin duyuruları Son aktivite Gönderiler Hakkında Receive Ratings


 • ✅ Metin2

  ✅ Metin2 Pvp Serverler

  ✅ Metin2 105 Serverler:

  ✅ 105 Serverler

  ✅ Metin2 1-99 Serverler

  ✅ 1-99 Serverler

  ✅ Metin2 Pvp Server Kurulumu

  ✅ Yeni Pvp Serverler

  ✅ 2022 Pvp Serverler

  ✅ Editsiz Pvp Serverler
  Metin2 pvp serverler tanıtımı nasıl olmalıdır?
  Metin2 pvp
  sunucu oyununuz var ise güzel bir oyuncu kitlesine ulaşmak istiyorsanız kesinlikle tanıtım yazınız oldukça güzel olmaldır. Ücretsiz tanıtım yapabileceğiniz sitemizin size hizmet verirken tek şartı yazılarınızın özenli ve düzenli olmasıdır.
  Bunun size daha çok yararı var. Metin2 pvp oyuncuları genelde tanıtım yazılarından etkilenerek sizin sayfanıza gider ve oyunu indirir.
  Metin2 Pvp Serverler Oyunları Nedir?
  Metin2 pvp oyunu orjinal oyunun özel sunucular üzerinde yayınlanan halidir. Metin2 oyununu daha kolay veya ücretli olarak ulaşabildiğiniz şeyleri bu pvp serverler de rahatlıkla elde edebilirsiniz. Bir karakteriniz olaca ve bu karaktere özel itemler eşyalar ve yanınızda size eşlik eden pet ve bineğiniz olur. Bu karakter ile atıldığınız maceraları konu alır.


  Metin2 pvp serverler oyunları 20 yıldan fazladır, Türkiye de en çok oynan private server oyunu olmuşdur.. Pvpserverci olarak kalıcı ve sezonluk yenilikler ile oyuncuların oyun keyiflerini arttırmasını amaçladık. Mt2 pvp serverler de en çok aranan ortamın arkadaşlık olduğunu bildiğimiz için arkadaşlarınız ile keyifli bir şekilde oyunlar bulmanız için ortam hazırladık.

  Emek Pvp Serverler
  Emek denildiği üzere adından da anlaşılan oyunda bir yerlere gelebilmek için harcanan çabayı temsil etmektedir. Hızlı bir şekilde yüksek seviyelere gelemeyebilirsiniz fakat orjinal tr tipe göre çok daha hızlı ve kolay ilerleyeceğinizi söyleyebilirim.

  Wslik Pvp Serverler
  Ws demek bir oyunda hiç bir emek harcamadan oyuncular arası pvp turnuvaları yapıldığı yer diyebilirim. Oyuna başladığınızda bir çok itemi üzerinizde bulursunuz. Size sadece ayarlama kısmı kalır. Bütün ayarlamaları yaptıktan sonra diğer oyunculara karşı güç pvpsi atabilirsiniz.

  Farmlık Pvp Serverler (Orta Zor Serverler)
  Farm demek karakterinizin gelişmesi için biraz uğraş vermek demek. Bu emek serverde ki gibi zor olmayacaktır. 1-2 gün içinde max seviyeye ulaşabildiğiniz ve itemleri çok rahat bir şekilde elde edebileceğiniz bir ortamdır. Genelde bu oyun tiplerinde daha çok etkinlikler bulunmaktadır.

  Metin2 pvp dalında bize yardımcı olan pvpserverler.pro ya teşekkürler dileriz.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst